Sveučilište Jurja Dobrile u Puli

Zagrebačka 30, Pula
Centrala: +385 (52) 377 000
E-mail: ured(at)unipu.hr

PočetnaWebmailStudomat

Novosti Prati novosti putem:

07.12.12.
Natječaji

NATJEČAJ za zapošljavanje 1 projektnog/u asistenta/icu za rad na međunarodnim projektima

Radno mjesto je financirano iz IPA Adriatic cbc projekta 'Adriatic Fortress and Military Areas – ADRIFORT 2 ord/0174/0'.

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Zagrebačka 30 u  Puli, raspisuje

                                                NATJEČAJ

  • za zapošljavanje 1 projektnog/u asistenta/icu za rad na međunarodnim projektima na određeno vrijeme od 27 mjeseci.

Opis radnog mjesta:
Projektni asistent/ica bit će zadužen/a za kompletno administriranje međunarodnih  projekata, projektno izvješćivanje, komunikaciju s projektnim partnerima te administrativnu podršku projektnom timu Sveučilišta.

Uvjeti:
VSS društvenog ili humanističkog smjera, aktivno znanje engleskog jezika (European level C2) i poželjno znanje drugog stranog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu te najmanje godinu dana radnog iskustva. Prednost ostvaruju kandidati s iskustvom u radu na međunarodnim ili drugim projektima.

Dodatni uvjeti:

  • prethodno iskustvo rada u timu
  • izražene organizacijske i komunikacijske vještine
  • visoki stupanj odgovornosti i samostalnosti u radu
  • proaktivan pristup rješavanju izazova

Uz životopis na engleskom i hrvatskom jeziku obavezno priložiti i motivacijsko pismo na navedenim jezicima.
Rok za podnošenje prijave elektronskim putem je 21.12.2012. u 12 sati. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.
Prijave se šalju na e-mail adresu: barbara.unkovic(at)unipu.hr s  naznakom "za natječaj".
O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim elektronskim putem do 31.01.2013.